[crp box=“2″ limit=“1″ heading=“1″ show_excerpt=“1″ offset=“4″]
Ovo se nikad nije desilo od kako ja znam, 30g unazad,a bilo je ovakvih padavina, toliko o održavanju kanalizacije, Vesiću gnjido jedna. Beograd metropola, napaseš mi se kurca! pic.twitter.com/mJUD5lgnxm
— Petar (@PetarFNL) 23. Juni 2019
Beograd prestonica koju krase takozvane "fontane iznenađenja"! Prosto sam ljubomoran zbog toga šta sve Vesić radi kako bi privukao turiste… Vlast koju smo zaslužili… pic.twitter.com/TIK16BVwEi
— Bega? (@Bega_bez_Ega) 23. Juni 2019